Centrum-Granit nagrobki pomniki GRANIT Zielona Góra


Dojazd do klienta

Nie musisz wychodzić z domu, dojedziemy do Ciebie i załatwimy wszelkie formalności. Zadzwoń do nas + 48 607 951 094!
  • Dojedziemy i przedstawimy naszą ofertę.
  • Doradzimy i stworzymy kosztorys.
  • Podpiszemy umowę, spłatę rozłożymy na raty!
: Home Hurtownia
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Hurtownia nagrobków PDF Drukuj Email

     Prowadzimy hurtową sprzedaż wyrobów z granitu. Dzięki bardzo dobrym kontaktom z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar najwyższej jakości w najniższych cenach. Specjalizujemy się w dostawie gotowych nagrobków w ilościach i cenach hurtowych.

      W naszej ofercie posiadamy, nagrobki z granitu sprowadzanego z całej Europy, Afryki oraz Chin. Wyroby z kamienia przed sprowadzeniem do Polski, przechodzą kontrolę jakości w zakresie precyzji obróbki oraz cięcia. Sprawdzamy także czy dostarczony kamień nie ma przebarwień oraz mikrouszkodzeń. Po przetransportowaniu kamienia do Polski, wszystkie testy są powtarzane.

      Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować najlepsze warunki! Gwarantujemy pełną satysfakcję lub zwrot poniesionych kosztów.

      By otrzymywać informacje na temat  bieżących promocji oraz nasz katalog produktów na sezon 2012/2013! Wystarcz, że zadzwonisz Tel. (068) 3241334 lub Kom. + 48 607951094 i zostawisz dane kontaktowe swojej firmy, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

 
 

Zaloguj się!